Školní výlety 2019

  • Zahájení pobytu 12:00-12:30

  • Ukončení pobytu 9:00-9:30

  • Jídlo si volíte z nabídky šéfkuchaře při vyplnění objednávkového formuláře

  • Oprávněné diety vaříme bez příplatků, pitný režim zajištěn na místě po celý den

  • speciální požadavky řešíme individuálně

  • letošní plánované novinky: bazén zasazený do země, venkovní pinkpong, minigolfové hřiště, baseball, petanquové hřiště, dětské houpačky, ostatní renovace areálu.


K letoším společenským hrám do klubovny přibylo:

elektronické šipky

twister

50 druhů stolních her

a rozšiřujeme dál

Cena ubytování žáka za noc (PO-PÁ) - 125-170,-

Ceník stravy:

- snídaně - 30,-

- dopolední svačina - 25,-

- oběd - 60,-

- odpolední svačina - 25,-

- večeře - 55,-

Ceny jsou platné pro počet 2O-30 žáků a jsou v nich zahrnuty náklady na pobyt a stravu 2 vlastních pedagogů, jako zodpovědných osob. ( Do 20 žáků = náklady na 1 vlastního pedagoga

K dispozici bude pro ubytované objekt Velké Hájenky - 8pokojů o celkovém počtu 38lůžek, velká společenská místnost propojená (oddělitelná) s klubovnou, oddělená sociální zařízení pro muže a

ženy, TV, WIFI, stolní deskové a karetní hry, šipky a stolní tenis.

V areálu rekreačního zařízení bude dále k dispozici kamenný grill, velké ohniště, bazén bez umělého ohřevu, venkovní posezení v pártystanu, hřiště pro volejball/malý fotbal, baseballové hřiště, badminton, petanque, ruské kuželky a podle možností se bude postupně realizovat stavba několika základních drah pro minigolf.

Stravování se zajišťuje v jídelní místnosti Velké Hájenky, která je k tomuto účelu uzpůsobena. Dle

výběru jídla a zároveň za příznivého počasí může být využito velmi populárních společně podávaných večeří na mísách v pártystanu nebo piknikový koš pro opékání nad ohněm. V případě celodenního výletu mimo objekt RZ Hájenka mají žáci nachystaný studený oběd, svačinu a pití v přenosných sáčcích, které si odeberou zároveň se snídaní. Pitný režim je po celý den zajištěn v nerezových ohřevných nádobách v jídelní místnosti.

Dietní stravy na základě intolerance vůči alergenům nebo dle lékařského předpisu (bezlepkové, bezlactozové, ....) nabízí RZ Hájenka také, a to ve stejné cenové relaci, ale většinou se od zvoleného jídelníčku mírně liší a nelze je předem vybírat.

Poskytované slevy


Výběrový jídelníček škol 2019


Objednávky on-line:

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.

Chcete nás kontaktovat?